www.MBSPORTY.cz fotbal fotbal pinec pinec kuzelky kuželky nohejbal nohejbal kulturistika kulturistika volejbal volejbal tenis tenis šachy šachy běh běh lyžování lyžování florbal florbal hasici hasiči gymnastika gymnastika cyklistika cyklistika strongman strongman jumping jumping oldboys oldboys new

úspěšnost jednotlivců "A"

p. hráč družstvo skóre úspěšnost
1. Pospíšil Antonín SPŠ a SOU Uničov A 76 : 8 uspesnost 90%
2. Piták Alexandr Z.Hnoyland Hnojice A 63 : 12 uspesnost 84%
3. Voříšek Tomáš Tatran Litovel A 66 : 16 uspesnost 80%
4. Černoch Alois st. Sportklub Štarnov C 58 : 17 uspesnost 77%
5. Uvízl Radek Tatran Litovel A 63 : 22 uspesnost 74%
6. Mynařík Alfons Sokol Nový Svět OL A 50 : 18 uspesnost 73%
7. Mazal Petr TTC Heyrovského OL A 59 : 23 uspesnost 71%
8. Fruhwirt Ivan Sokol Křelov A 25 : 11 uspesnost 69%
9. Strohalm Zdeněk Sokol Grygov A 58 : 26 uspesnost 69%
10. Srňan Jozef SPŠ a SOU Uničov A 32 : 15 uspesnost 68%
11. Kusmič Vlastimil Moravský Beroun A 46 : 22 uspesnost 67%
12. Naňák Libor Sportklub Štarnov C 45 : 22 uspesnost 67%
13. Chytil Miroslav Sokol Nový Svět OL A 41 : 21 uspesnost 66%
14. Kužílek Tomáš Sokol Grygov A 55 : 29 uspesnost 65%
15. Švanda Radovan Moravský Beroun A 47 : 28 uspesnost 62%
16. Rybnikář Petr TJ Kožušany B 53 : 32 uspesnost 62%
17. Glück Roman Moravský Beroun A 34 : 22 uspesnost 60%
18. Belant Vladislav ml. TJ Kožušany A 47 : 31 uspesnost 60%
19. Šopík Jiří TTC Heyrovského OL A 37 : 25 uspesnost 59%
20. Mišun Miroslav Sportklub Štarnov C 46 : 32 uspesnost 58%
21. Plachý Michal Z.Hnoyland Hnojice A 43 : 33 uspesnost 56%
22. Procházka Zdeněk Sokol Nový Svět OL A 44 : 36 uspesnost 55%
23. Němčák Mikuláš TJ Kožušany A 24 : 20 uspesnost 54%
24. Duda Petr TTC Heyrovského OL A 39 : 34 uspesnost 53%
25. Rašner Tomáš TTC Heyrovského OL A 38 : 34 uspesnost 52%
26. Belant Vladislav st. TJ Kožušany A 32 : 29 uspesnost 52%
27. Krajíček Alois Sokol Křelov A 43 : 40 uspesnost 51%
28. Dokoupil Ladislav Sokol Křelov A 31 : 29 uspesnost 51%
29. Rádek Ivo Moravský Beroun A 33 : 32 uspesnost 50%
30. Půr Martin Sokol Křelov A 32 : 32 uspesnost 50%
31. Velechová Adéla TJ Kožušany A 25 : 25 uspesnost 50%
32. Čikl Ivan Tatran Litovel A 40 : 40 uspesnost 50%
33. Milar Luděk TJ Kožušany B 40 : 42 uspesnost 48%
34. Pavlica Zdeněk Sportklub Štarnov C 15 : 17 uspesnost 46%
35. Vysloužil Zdeněk Sokol Křelov A 25 : 30 uspesnost 45%
36. Londin Igor ml. TJ Kožušany B 31 : 41 uspesnost 43%
37. Suchánek Marek st. TJ Kožušany B 29 : 45 uspesnost 39%
38. Hnilica Jaromír TJ Velký Újezd A 32 : 51 uspesnost 38%
39. Dočkal Lubomír Sokol Grygov A 26 : 45 uspesnost 36%
40. Zvoneček Miroslav SPŠ a SOU Uničov A 32 : 56 uspesnost 36%
41. Nohejl Tomáš Sokol Nový Svět OL A 23 : 41 uspesnost 35%
42. Cagášek Pavel Z.Hnoyland Hnojice A 26 : 53 uspesnost 32%
43. Kolisko Vlastimil Sokol Nový Svět OL A 20 : 42 uspesnost 32%
44. Kolář Jakub Tatran Litovel A 19 : 53 uspesnost 26%
45. Kocurek Jiří SPŠ a SOU Uničov A 22 : 62 uspesnost 26%
46. Dvouletý Daniel TJ Velký Újezd A 16 : 63 uspesnost 20%
47. Štefančík Jan TJ Kožušany A 5 : 31 uspesnost 13%
48. Dubovan Miroslav TJ Velký Újezd A 3 : 41 uspesnost 6%
49. Králík Stanislav SPŠ a SOU Uničov A 0 : 25 uspesnost 0%

hráči s méně než 33% odehraných zápasů

p. hráč družstvo skóre úspěšnost
1. Kadlčáková Alena TJ Kožušany A 8 : 0 uspesnost 100%
2. Kubík David Sokol Grygov A 4 : 0 uspesnost 100%
3. Trbušek Jiří Moravský Beroun A 8 : 1 uspesnost 88%
4. Běhal Jeroným Sportklub Štarnov C 13 : 3 uspesnost 81%
5. Vandrovec Radek TTC Heyrovského OL A 12 : 4 uspesnost 75%
6. Králová Lucie Sokol Grygov A 12 : 4 uspesnost 75%
7. Suchý Filip Z.Hnoyland Hnojice A 20 : 8 uspesnost 71%
8. Glücková Lenka Moravský Beroun A 15 : 6 uspesnost 71%
9. Kolcun Ondrej Sokol Grygov A 17 : 7 uspesnost 70%
10. Coufal Jindřich Z.Hnoyland Hnojice A 8 : 4 uspesnost 66%
11. Hájková Iveta TJ Kožušany B 5 : 3 uspesnost 62%
12. Koutný Jiří TJ Kožušany B 5 : 3 uspesnost 62%
13. Cápik Antonín Sokol Grygov A 8 : 7 uspesnost 53%
14. Bryks Vojtěch Sportklub Štarnov C 2 : 2 uspesnost 50%
15. Půr Radek Sokol Křelov A 2 : 2 uspesnost 50%
16. Malec Jan Sokol Nový Svět OL A 2 : 2 uspesnost 50%
17. Nemrava Radek TJ Velký Újezd A 9 : 10 uspesnost 47%
18. Acler Tomáš TJ Kožušany A 6 : 7 uspesnost 46%
19. Hejtmánek Pavel Moravský Beroun A 2 : 3 uspesnost 40%
20. Musil Zdeněk TJ Velký Újezd A 9 : 15 uspesnost 37%
21. Pánek Roman Sportklub Štarnov C 7 : 13 uspesnost 35%
22. Bršťák František Moravský Beroun A 4 : 8 uspesnost 33%
23. Vydržel Milan Moravský Beroun A 8 : 16 uspesnost 33%
24. Kvapil Miroslav TTC Heyrovského OL A 6 : 14 uspesnost 30%
25. Aujeský Marek Sokol Křelov A 7 : 17 uspesnost 29%
26. Zlámal Jiří TJ Kožušany A 2 : 5 uspesnost 28%
27. Král Pavel Sokol Grygov A 1 : 3 uspesnost 25%
28. Cimprich Zdeněk Sokol Křelov A 3 : 9 uspesnost 25%
29. Zavadil Jan Sokol Nový Svět OL A 1 : 3 uspesnost 25%
30. Nykl Stanislav Sportklub Štarnov C 3 : 11 uspesnost 21%
31. Holík Radek TJ Velký Újezd A 6 : 22 uspesnost 21%
32. Kučera Lukáš Tatran Litovel A 3 : 13 uspesnost 18%
33. Kořenek Václav Z.Hnoyland Hnojice A 4 : 18 uspesnost 18%
34. Rabenseifner Zdeněk Z.Hnoyland Hnojice A 3 : 16 uspesnost 15%
35. Anděl Pavel TJ Velký Újezd A 3 : 17 uspesnost 15%
36. Kliment Antonín TJ Kožušany A 3 : 19 uspesnost 13%
37. Kořínek Lukáš Sokol Grygov A 1 : 7 uspesnost 12%
38. Zuština David Z.Hnoyland Hnojice A 1 : 7 uspesnost 12%
39. Tkaczik Jan Z.Hnoyland Hnojice A 1 : 9 uspesnost 10%
40. Kubenz Petr Sportklub Štarnov C 1 : 10 uspesnost 9%
41. Malý Miroslav TTC Heyrovského OL A 1 : 11 uspesnost 8%
42. Kopecký Filip Sportklub Štarnov C 1 : 11 uspesnost 8%
43. Martinů Jiří st. Sportklub Štarnov C 1 : 17 uspesnost 5%
44. Čider Vlastimil Moravský Beroun A 0 : 1 uspesnost 0%
45. Navrátil Roman Tatran Litovel A 0 : 1 uspesnost 0%
46. Kucharčík Jaroslav Sportklub Štarnov C 0 : 3 uspesnost 0%
47. Poprach Vojtěch TJ Kožušany B 0 : 4 uspesnost 0%
48. Zuština Lukáš Z.Hnoyland Hnojice A 0 : 4 uspesnost 0%
49. Drozd Tomáš Sokol Křelov A 0 : 4 uspesnost 0%
50. Kuhn Vladimír TJ Kožušany B 0 : 4 uspesnost 0%
51. Arpáš Pavel Sokol Grygov A 0 : 4 uspesnost 0%
52. Smékal Tomáš TJ Velký Újezd A 0 : 4 uspesnost 0%
53. Sléžka Miloš TJ Velký Újezd A 0 : 8 uspesnost 0%
54. Petružela Tomáš TJ Velký Újezd A 0 : 8 uspesnost 0%
55. Horák Mojmír TJ Kožušany A 0 : 11 uspesnost 0%
56. Kovář Daniel TJ Velký Újezd A 0 : 12 uspesnost 0%
57. Kyrych Pavel Sokol Grygov A 0 : 16 uspesnost 0%
58. Suchý František SPŠ a SOU Uničov A 0 : 22 uspesnost 0%
© Martin Kusmič 2009 - 2020
Archiv sezóny 2018 - 2019